Dmitrija Nagijeva ēšanas noteikumi: ievēro tos un vienmēr būsi formā!

Liekas, viņš itin nemaz nemainās. Dmitrija Nagijeva vecums ir šoks viņa daudzajiem pielūdzējiem: nu, kā gan viņam var būt jau 52 gadi, ja viņš izskatās 35 gadus vecs, ne vairāk?

Saprotams, kā jebkurš cits sabiedrībā pazīstams cilvēks, viņš seko līdzi savam ārējam izskatam un jo īpaši tam, kā viņa izskatu ietekmē ēdiens. “Nedrīkst iet vēdera pavadā un kļūt atkarīgam no ēdiena. Ēdiens ir tikai mūsu degviela”, – atzīmē Nagijevs.

LASI VĒL: Superspridzeklītis zarnām! Dzeru no rīta, bet vakarā esmu gatavu bučot savus svarus! Ātra notievēšana mājās

Aktieris un televīzijas raidījumu vadītājs Dmitrijs Nagijevs ne vienu reizi vien ir runājis par to, ka viņa ģenētiskā nosliece uz apaļīgumu padara viņu traku, jo visu laiku ir jāseko līdzi tam, kas atrodas uz šķīvja. Kādā intervijā viņš pat izteica apbrīnu savai mīļotajai aktrisei Ludmilai Gurčenko: “Ludmila Markovna filmēšanās laikā ēda visu pēc kārtas, tai skaitā sausiņus un konfektes, un tik un tā bija etalons. Man tas viss nākas daudz grūtāk…” Bet tomēr izdodas!

Kā formu uztur Dmitrijs Nagijevs

Aktiera ēdienkartes noteikumi ir salīdzinoši vienkārši: tikai veselīgs un sabalansēts ēdiens ēdienkartē, nekādas pārēšanās, minimāls dažādu piedevu, tai skaitā saldinātāju un mērču daudzums.

Brokastis: auzu pārslu biezputra ar svaigu augļu gabaliņiem, krūzīte svaigi vārītes kafijas bez saldinātājiem.

Pusdienas: cepta vistas krūtiņa ar dārzeņu salātu porciju, kam pievienota olīveļļa.

Uzkoda: biezpiens ar svaigiem vai žāvētiem augļiem, rjažeņka vai kefīrs.

Vakariņas: cepta vai vārīta jūras zivs ar grillētiem dārzeņiem.

Aktieris Dmitrijs Nagijevs pilnība no savas ēdienkartes ir izslēdzis pusfabrikātus un ceptu ēdienu. Viņš bieži apmeklē sporta zāli, un treniņu dienā izdzer līdz 5 litriem ūdens, bet parastā dienā – aptuveni trīs litrus ūdens.

Šķir nākošo lapu un atklāj vēl dažus Nagijeva noslēpumus

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment