8 svarīgas pārlidojumu viltības, par kuriem nav zināms daudziem pasažieriem

Paši aviokompāniju darbinieki tā dara!  Pat rūdītam ceļotājam jebkurš brauciens nozīmē stresu. Bet, ja runa ir par pārlidojumu, tad tā ir vēl stresaināka situācija.

Un, lai pasargātu sevi no liekiem pārdzīvojumiem, kā arī, lai padarītu ceļojumu ērtāku, var izmantot pāris viltības, kas ir labi zināmas gandrīz tikai pašu aviokompāniju darbiniekiem.

Un šodien mēs apskatīsim uzreiz 8 interesantas viltības, kas palīdzēs jums ceļot ar mierīgu sirdi, jo tagad jūs būsiet gatavi jebkuriem nepatīkamiem piedzīvojumiem.

1. Rūpīgi izvēlies vietu un apģērbu

Ārpus lidmašīnas sienām temperatūra var nokrist pat līdz 60 grādiem mīnusā, kas ievērojami ietekmē gan logu, gan sēdekļu temperatūru. Tāpēc, ja tu vēlies izbaudīt skaisto skatu pie loga, tad neaizmirsti saģērbties siltāk. Un vēl, neaizmirsti paņemt siltās zeķēs, lai varētu novilkt apavus un nenosalt, jo īpaši, ja tev priekšā ir ilgs lidojums.

2. Sakrāmē čemodānu pareizi

Pieredzējusi stjuarte iesaka pareizi ietaupīt vietu čemodānā. Tā apģērbu labāk nesalikt, bet labāk sarullēt rullīšos. Kas attiecas uz pašu čemodānu, tad nevajag tam uzlikt kaudzi ar atslēgām, jo tiek un tā tiek atvērti, lai apskatīti bagāžu. Bet vērtīgas lietas labāk ņemt līdzi pie sevis.

Kas attiecas uz jūsu čemodāna ārējo izskatu, tad interesantas (pēc pasažieru domām) uzlīmes var tikai izsist no līdzsvara konveijera lentes operatoru, un rezultātā bagāža aizlidos nepareizā virzienā. Tāpēc liekas atzīmes un uzlīmes pirms lidošanas labāk noņemt.

3. Lidmašīnā nedzer ne kafiju, ne tēju

Karstie dzērienu lidmašīnā tiek gatavoti gandrīz laboratorijas apstākļos. Tur esošais dzeramais ūdens bieži vien satur kaitīgas baktērijas un pat salmonelozi, ko ne reizi vien ir apstiprinājuši dažādi neatkarīgi pētījumi. Tāpēc uz lidmašīnas klāja pasūti glāzi augļu sulas vai ūdeni pudelē. Bet labāk ūdeni paņem līdzi pats.

4. Neizmanto saliekamos galdiņus

Aviokompāniju darbinieki atzīstas, ka krēsli netiek tīrīti tik rūpīgi, kā to sagaida pasažieri, tāpēc uz saliekamajiem galdiņiem un krēslu kabatās uzkrājas ne mazums mikrobu. Jo briesmīgāk ir tad, kad pasažieri izmanto galdiņus produktiem un lai nomainītu bērnam pamperu. Tāpēc paņem līdzi mitrās salvetes, un personīgās mantas glabā somā, un nevis krēsla kabatā.

Šķir lapu un uzzini vairāk

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment