Radoša personība vai diplomāts? Ko īkšķa galiņš var pastāstīt par cilvēku

Jūs būsiet pārsteigti uzzinot, ka pat pēc īķšķa falangas var šo to uzzināt par cilvēka raksturu. Un tas viss pateicoties šai senajai metodei – hiromantijai.

Tā kā nerādiet visiem apstiprinošu īkšķi uz augšu, mazums kāds ir apguvis šo metodi, un šis žests atklāj visus jūsu rakstura noslēpumus!

Falanga ar lāpstveida formu

Tāda falanga pieder darījuma, aktīvam cilvēkam. Tā kā, ja jūs esat ieraudzījuši cilvēku, kura īkšķim ir tāda forma, ziniet, ka visdrīzāk viņš ir biznesmenis! Т

Falanga ar konusveida formu

Patievināta falanga norāda uz radošu un ievainojamu cilvēku. Visticamāk jūsu priekšā ir izsmalcināta būtne, esiet maigāki pret viņu!

Sašaurināta falanga

Tāda forma pieder diplomātiskiem un taktiskiem cilvēkiem. Pat, ja viņi ir spiesti kādam pateikt nē, viņi to izdarīt tā, ka neviens neapvainosies, un visi paliks vinnētāji.

Smaila falanga

Smaila falanga pieder smalkiem un apķērīgiem cilvēkiem, viņu daba atgādina viņu īkšķa formu! Pat visnegatīvākās ziņas viņi pasniegs maksimāli maigi un mierīgi.

Kvadrātveida falanga

Tie ir cilvēki ar vienkāršām un pareizām vērtībām. Tāda forma norāda uz taisnīgu un praktisku cilvēku.

Plata falanga

Lai arī cilvēki ar tādu pirkstu formu ir noslēgti, tas norāda uz viņu piesardzību. Un vēl viņiem ir raksturīgs savdabīgs skats uz pasauli, kas rada unikālas un interesantas pārliecības!

Plata un plakana falanga

Tā ir ļoti reta forma, kas bieži vien tiek mantota. Tādi cilvēki ir nepastāvīgi: vai nu ļoti pacietīgi, vai nu arī aizsvilstas par vismazākajiem niekiem, tādēļ arī ir ieguvuši tādu nosaukumu.

Nevajadzētu paļauties tikai uz šiem datiem, bet tomēr ir interesanti pievērst tiem uzmanību. Kāda ir jūsu īkšķa forma, un vai raksturojums jums atbilst?

avots: golbis.com

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment