Bulgārijas diēta: 14 dienas, 10 kilogrami nost

Notievēšana līdz 10 kilogramiem 14 dienās. Vidējais dienas kaloriju saturs 520/550/580 Kcal ēdienkartei 4/7/14 dienas.

Šo diētu izstrādājis pazīstamais bulgāru dziednieks Petrs Dimkovs. Kā atzīsts pats autors, viņš labi pārzin paņēmienus, kā attīrīt organismu un atbrīvoties no liekā svara. Tāpēc viņš ir pārliecināts, ka šī sistēma vienkārši nevar būt neefektīva.

Diēta ir balstīta uz “maigo notievēšanu”, bez liela stresa organismam un garšīgas ēdienkartes. Tajā pat laikā svara zudumam šīs diētas laikā jābūt ievērojamam. Četru dienu laikā parasti zūd 2-3 kilogrami liekā svara, septiņu dienu laikā līdz pieciem kilogramiem, bet četrpadsmit dienās – visi 10 kilogrami. Izvēlieties sev to diētas veidu, kurš jums ir visvairāk piemērots.

Bulgārijas diētas nosacījumi

Kas attiecas uz diētas pamatnoteikumiem: pirmkārt ir jāsamazina dienas kaloriju skaits. Bet ja gribiet labāku rezultātu – vispār atsakieties no vakariņām.

Ievērojot diētu obligāti jāseko līdzi dzeršanas režīmam. Tas organismam ir ļoti svarīgi.

Ņemot vērā to, ka Bulgārijas diēta pilnībā izslēdz cukuru, ikdienas cukura devu var aizstāt ar vienu tējkaroti medus, lai izslēgtu pilnīgu cukura deficītu.

Vēl viena, bet svarīga viltība, lai aktivizētu vielmaiņu – pamostoties pēc iespējas ātrāk izdzert 5-6 ēdamkarotes karsta ūdens. Šo procedūru var atkārtot arī pirms miega. Organismam šīs manipulācijas nāks tikai par labu un stimulēs aktīvāku notievēšanu. Starp citu, no rītiem, pēc vajadzīgā daudzuma šķidruma uzņemšanas, ļoti laba ir kontrastduša.

Palīdziet savam organismam.

Par cik kaloriju samazinājums šai diētai ir ļoti būtisks, nav ieteicams stipri nodarboties ar sportu un aktīvi trenēties. Tā jums var iestāties bezspēks. Ja jums ir ieplānots smags fiziskais darbs, īpaši diētas pirmajās dienās, labāk atlieciet to uz vēlāku laiku.

Īpašu vērību Petrs Dimkovs iesaka pievērst diētas beigu posmam. Protams, nevajag uzreiz ķerties klāt smagai barībai. Tas nepatiks jūsu kuņģim un kā likums tas jums atmaksās ar sāpīgām sajūtām un diskomfortu. Kaut vai pāris pirmās dienas pēc diētas beigšanās nevajadzētu lietot baltmaizi ( vai arī atļaujiet sev pavisam maz), dažnedāžādus mīklas izstrādājumus, treknu gaļu, ceptu ēdienu. Pacentieties lietot netreknus piena un skābpiena produktus, liesu gaļu, zivis un jūras veltes. Pievienojiet ēdienam nerafinētu augu eļļu. Ēdienu sautējiet, cepiet cepeškrāsnī vai tvaicējiet. Ja pēc diētas ļoti gribās saldumus, atļaujieties apēst nedaudz zefīra, bet no kalorijām bagātiem saldumiem centieties atturēties. Tas palīdzēs saglabāt iegūto rezultātu un neliks jums sūdzēties, ka liekie kilogrami atgriežas.

Der atcerēties, lai arī cik viegli jums netievētos šī diētas laikā, ievērot diētu ilgāk par divām nedēļām nedrīkst. Tas var kaitēt organismam un izsaukt veselības problēmas.

Lai pastiprinātu garšu, ēdienam var pievienot nedaudz piparus un citas garšvielas. Taču sāli, lai arī kādā variantā jūs tievētu, ieteicams pilnībā izslēgt no ēdienkartes. Ēdienus atļauts apslacīt ar nelielu daudzumu citronu sulas.
Četru dienu bulgārijas diētas ēdienkarte

Šķir nākošo lapu un saņem ēdienkarti visai nedēļai

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Leave a Comment