Tests. Uzzini pēc lūpām, kas tu esi: Avantūriste, Karjeriste vai arī Ideālā sieva!

Tiek uzskatīts, ka sievietes raksturs ir mainīga, neparedzama lieta, un to apgūt nav iespējams, kaut arī tas nepavisam tā nav.

Ir kāds veids noteikt, kāda sieviete stāv tavā priekšā, pietiek vien paskatīties uz viņas seju. Sievietes lūpas bez vārdiem var daudz ko par viņu pastāstīt, un mēs tev parādīsim, ko tieši!

Uzzini pēc lūpām, kas tu esi!

Mēs esam sagatavojuši rakstura noteikšanas testu, balstoties uz lūpām, un precīzāk – to formu. Vispirms, protams, tas ir jāparbauda pašai uz sevi. Paskaties uz attēlu un izvēlies, kurš no zīmējumiem visvairāk atgādina tavu lūpu formu. Un tagad izlasi, ko par tevi stāsta!

Nr. 1 Avantūriste

Tu esi ļoti koķetelīga un kārdinoša sieviete. Turklāt tu nevari dzīvot bez piedzīvojumiem, tā ir tava būtība. Bieži vien tu vari rīkoties neprātīgi, bet, ja vajadzīgs, vari saglabāt vēsu mieru. Ar tevi nekad nav garlaicīgi!

Nr. 2 Nelabojama optimiste

Tu esi nevis vienkārši optimiste, tu esi pilnīgs pozitīva iemiesojums. Tu skaties uz pasauli caur labā prizmu, un vienmēr visā meklē kaut ko labu. Dažreiz tāds skats uz cilvēkiem sagādā nepatīkamus pārsteigumus, bet tu neesi pieradusi ilgi skumt, tu ātri par to aizmirsīsi, un viss atkal būs kārtībā. Nenogriezies no šī ceļa!

Nr. 3 Labākā draudzene

Tu esi ļoti pievilcīga un apburoša sieviete. Cilvēki vienkārši nevar pretoties tavai burvībai un vienmēr alkst komunicēt ar tevi. Tāpēc tev ir tik daudz draugu un paziņu.

Tev arī pašai patīk parunāties, un tu nekad neatsakies no jaunām pazīšanām. Tikai apkārtējiem cilvēkiem tu tērē tik daudz enerģijas. Neaizmirsti dažreiz atstāt kaut ko arī sev pašai.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment