Par katru Zodiaka zīmi vienā vārdā

Jūsu uzmanībai piedāvājam diezgan neparastu horoskopu. Pilnīgs katras Zodiaka zīmes raksturojums vienā vārdā. Uzziniet par sevi kaut ko jaunu.

Mūsu raksturu un personību ietekmē Zodiaka zīme, kurā esam piedzimuši. Tieši tāpēc arī mēs esam tik dažādi.

Auns – “labākais”

Ja Svari jums pateiks, ka visi ir vienlīdzīgi un nemēdz būt labāko un sliktāko, tad Auniem kā reiz tieši otrādi patīk, kad viņus sauc par labākajiem. Aunam patīk sacensties un būt pirmajam itin visā. Kāpēc Auna mīļākais vārds ir “labākais”? Tāpēc, ka katru reizi, kad viņš kaut kur aiziet, viņš cenšas šo vārdu izmantot – “tas ir labākais restorāns pilsētā!”, “Draugi, tā ir labākā pica, pamēģiniet!”, “Man ir labākais puisis/labākā meitene!”.

Ja jūs vēlaties pastāvīgi iepriecināt savu Aunu, biežāk sauciet viņu par labāko.

Lauva – “neatkārtojams”

Aunam patīk, kad viņš ir labākais salīdzinājumā ar citiem, bet, ja sāksiet Lauvu ar kādu salīdzināt, viņš kļūs nikns! Tā patīk darīt Jaunavām, viņas analizē Lauvu ar iepriekšējiem mīļakajiem un saka tieši – “Lūk, tu šajā jomā esi labāks par maniem iepriekšējiem, no Tevis acīmredzams ir kāda jēga!” Bet Lauva taču ir unikāls un neatkārtojams! Viņam ir svarīgi būt atšķirīgam mīļotā cilvēka acīs. Lauvam patīk atstāt iespaidu uz cilvēkiem, un viņš gaida ovācijas un paklanīšanos, apbrīnas pilnus skatienus. Pasakiet Lauvam, ka viņš ir neatkārtojams un nesalīdziniet viņu ne ar kādu zvaigzni!

Jaunava – “pareizais”

Jaunavai ir svarīgi būt pareizai itin visā, Jaunavas ievēro noteikumus un nepārkāpj sociālās normas. Tādi, lūk, konformisti, kas nepāries pāri ceļam, ja luksoforā degs sarkanā gaisma. Viņas pacietīgi gaidīs, kamēr iedegsies zaļā pat, ja nav nevienas mašīnas. Jaunavas vīrietim ir svarīgi zināt, ka viņš dzīvo pareizi, ka visas viņa darbības ir saprātīgas, un galvenais – racionālas. Jaunavas visu saplāno iepriekš, lai izvairītos no kļūdām, kuras parasti paniski baidās pieļaut. Jaunavu meitenes lepojas ar savu pareizumu – viņas ir teicamnieces, gudrinieces un labas saimnieces.

Vērsis – “uzticams”

Vērsim ļoti patīk drošība, un riskēt tā, kā to dara Auns, cerībā būt labākais vienmēr un visur, viņš nesāks. Vērsim svarīga ir stabilitāte un pārliecība par rītdienu, viņš vēlas sevi materiāli nodrošināt. Viņš pats arī ir uzticams un patstāvīgs cilvēks, un uz viņa solījumiem var paļauties, viņš ir labs draugs, laikus nāks palīgā, palīdzēs ar praktisku padomu un nekad nenodos. Slavējiet Vēršus par viņu uzticību!

Svari – “burvīgs”

Burvīgs ir sinonīms vārdam brīnišķīgs! Cik ļoti Svariem patīk saskatīt skaisto itin visā! Skaista glezna, patīkama meitene, apburošs puisis! Un, kas gan tās par burvīgajām puķēm uz palodzes? Ak, cik tas bija skaisti pateikts! Svariem patīk, kad viņiem saka, ka viņi ir graciozi, viņi ir jāapbrīno kā mākslas priekšmets! Skatieties uz saulrietu jūrā kopā un atzīmējiet, cik šis mirklis ir brīnišķīgs! Svaru vīrieši ir jāslavē par viņu romantiskumu un spēju būt par džentlmeņiem.

Mežāzis – “ar statusu”

Mežāzis paskatīsies uz cilvēka mašīnu un ātri novērtēs viņa materiālo stāvokli, jo viņš uzskata, ka cilvēki viņu uzskatīs par nozīmīgu gadījumā, ja viņš sāks uzskaitīt visas savas regālijas. Viņam ir svarīgi diplomi, uzslavas un profesionālās atzinības. Mežāzis ar sasniegumiem apstiprina savu statusu. Statuss nosaka cilvēka svarīgumu sabeidrībā, Mežāzim ir svarīgi justies kā “Personībai”, kas dara kaut ko nozīmīgu. Pasakiet Mežāzžiem, ka viņi ir neaizstājami darbinieki, lieliski apgādnieki, uzticami draugi! Un galvenais, vienmēr ļaujiet viņiem saprast, ka tas, ar ko viņi nodarbojas, ir svarīgs un vērtīgs. Mežāzis darbu liek pirmajā vietā un gaida atzinību par saviem nopelniem šajā jomā.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment