Skatieties kā jaunais Samsung Galaxy Note 9 aizdegās tieši veikalā

Samsung atkal ir problēmas?

Samsung Galaxy Note 9, kas bija apskatāms tirdzniecības centrā Jockey Plaza, aizdegās turpat veikalā. Uzņēmums jau ir uzsācis šīs lietas izmeklēšanu. Un šis notikums Peru jau tiek analizēts.

Jāatzīmē, ka šajā laikā tirdzniecības centrs bija slēgts. Tāpēc ne viens klients vai viņa darbinieks netika ievainots.

Kad tika izlaista sērija ar 7 Note, jaut tad pa visu Internetu izplatījās ziņas par sprādzieniem un ugunsgrēkiem. Bet kopš tā laika uzņēmums ir uzlabojis drošības jautājumus. Galaxy Note 9 tika ieviests 2018. gada augustā. Un nekas neliecināja par nepatikšanām …

Kāpēc telefons aizdegās?

Uzņēmuma pārstāvji apliecina, ka viņiem vissvarīgākais ir drošība. Un negadījums varētu būt saistīts ar nepareizu aprīkojuma apstrādi.

“Uzņēmumā Samsung mēs cenšamies ražot augstas kvalitātes produktus, kas nodrošina klientu digitālo un fizisko drošību. Tāpēc šī izmeklēšana būs galvenā uzņēmuma prioritāte,” norāda uzņēmuma pārstāvji.

Bet lūk, video, kā aizdegās telefons:

Par Galaxy Note 9

Samsung ir sasniedzis ievērojamu temperatūras un veiktspējas līdzsvaru ar Note 9. Daudzus gadus uzņēmums eksperimentēja ar vara šķiedrām. Bet atsauksmes par šo ierīci neatklāja nekādas problēmas.

Šī ir pilnīgi netipiska situācija. Pēc negadījumiem, par kuriem ziņots 2016. gadā, Samsung ļoti rūpīgi piegāja veidojot nākamos modeļus.

Vai esat kādreiz domājuši, ka jūsu tālrunis varētu eksplodēt?

avots: rpp.pe

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment